top of page

Hakkımızda

BURSA AVUKAT BURSA GAYRİMENKUL AVUKATI

M&A Hukuk ve Danışmanlık yolculuğuna 2016 yılında İstanbul'da başlamış ardından Bodrum ve İzmir'de faaliyetini sürdürmüş ve son olarak 2020 yılında doğduğu ve büyüdüğü yer olan Bursa'da ana merkezini kurmuştur. Bu süreçte İstanbul Bodrum ve İzmir'deki faaliyetlerinin mirası olarak geniş bir bilgi birikimi, bilinirlik ve her an her soruna hızlı çözüm getirebilme özelliklerini almış bulunmaktadır. 

M&A Hukuk ve Danışmanlık, kurucusu Av. Arb. Melike Gökçe AK ve alanlarında uzman dinamik ekip arkadaşları sayesinde gün geçtikçe kazanımlarına daha fazlasını katmakta ve bu süreçte en önem verdiği değer olan güvenilirlik değerini yıkılmaz bir kale duvarı gibi örmeye devam etmektedir. 

En önemli değerimiz : GÜVENİLİRLİK


Güvenilirlik; ekibimiz, müvekkillerimiz ve diğer paydaşlarımızla kurduğumuz iş birliğinin yapı taşını oluşturur. Açıklık ve şeffaflık temelinde müvekkillerimizin sorunlarını ele alır, çözümler üretir ve haklarını mahkemeler nezdinde savunuruz. Çalıştığımız kurum ve müvekkillerimizin ticari sırlarını hassasiyetle korur, bilgilerinin gizliliğine büyük önem veririz. Tüm ekip olarak M&A' nın etik değerlerini içselleştirmiş olmamız, güvenilirliğimizin temel unsurudur.


 

bottom of page